Astra dhe motorin astra 1.4 motori 150 cc

Shitet nga: Hysen 27 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes dhe nderoj veturen opel astra 1.4 benzin ngjendje te regullt2 muj denim dhe githashtu motorin mondial 150 cc jap dyt per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim