Opel Astra -06

Shitet nga: Opel astra 20 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 550 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Astra 1.9 cdti automjeti posedon xhamat te eresuara nga prodhuesi e posa doganuar dhe regjistruar e ardhur nga zvicra per info +37744191418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim