Opel Astra

Shitet nga: Opel Astra 14 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra 1.7 diesel ne gjendje te rregullt
Viti prodh.ne fund te 2001, 20.11.2001
Vetura eshte ne gjendje te rregullt me regjistrim rks dhe skadon më: 1 prill 2016 ,ka te gjitha serviset e kryera , per me shum info. Kontaktoni ne tel dhe viber : +37745621090 . Presim bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim