Shes makinen

Shitet nga: Gashi 12 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet makina , esht ne gendje te rregullt dhr shum e rujtne, ardya e shitjes esht se kam dy te njenjta dhe deshiroj ta shes, po ashtu esht pa dogan esht e ardhur nga perendimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim