Shes ose ndroj opel astren1.4 benzin

Shitet nga: 045 655 665 28 Jan 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
She's veturen opel astra 1.4 benzin ngjendje te regullt me 2 muaj denim dhe motoqikleten mondial 150 cc ngjendje tregullt jap 2 me tjeter vetur viber +37745 655 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim