Shes ose ndroj veturen opel astra 1.4 benzin

Shitet nga: 045 655 665 01 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
She's dhe ndroj veturen opel astra 1.4 benzin ne gjendje shum 'te mir 3 muaj denim bej ndrim edhe me vetura tjera te ksaj vlere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim