Shitet Opel Astra 1.7cdti - 2003

Shitet nga: Opel 13 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 1.7cdti Njoy ne gjendje shum te mire teknike dhe optike motorr japan, posedon Klimatronic, Airbag, abs, mbyllje qendrore, xhama elektronik, posedon edhe goma te dimrit, vetura nuk ka nevoj per asnje investim, ka regjistrim deri ne dhjetor 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim