Shitet Opel Astra 1.9 CDTI me dy te kuqe

Shitet nga: Nehari 16 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
vetura e ka:
6 shpejtsi perpara
model sport
vetura e ka GPS in
me telekomand
klimatronik
sensora per parkim
dritat e mjegulles
mbyllje qendrore
dritaret elektronike perpara dhe mbrapa
cd lexues
nese harohet dyert dhe dritaret qelt mas disa sekonda vet mbyllen
ulset e ka kombinim gjys lekur gjys bez
17-she fellne qelik
si dhe ka 4 guma te dimrit bashk me fellne dhe 4 te veres bashk me fellne te gjitha gumat jan te rreja

keri eshte shum i paster krejt serviset i ka te kryne mundeni me qu te cili do mjeshter shkurt si mu kon prej fabrikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim