Shitet dhe ndrohet opel astra 1.4 benzin

Shitet nga: Astra 29 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet dhe ndrohet vetura opel astra 1.4 benzin ngjendje shum te regullt 2 muj denim per me shum viber +37745 655 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim