shes veturen

Shitet nga: emin 25 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes veturen te modelit opel astra 1.6 benzin
viti i prodhimit 1992
ka regjistrim deri ne muajin prill 2016
vetura eshte ne gjendje te rregullt nuk ka ndonjı defekt
poashtu eshte e rruajtur mir e njejte si ne foto
4 gomat i ka te reja ka shiber
vaji eshte nderruar para 3000km
antifrizi i ri
nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi mund te behet menjehere...
te interesuarit mund te kontaktoni ne telefon
ju mirepresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim