Opel Calibra benzin -91

Shitet nga: Roni 07 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Calibra
Shitet Opel calibra, Gjendja e vetures eshte shume e mire. Djegje me benzin dhe plin, ka klim, frenat abs, gjamat elektronik,, karrikat me nxemje, gjithashtu ka regjistrim deri ne maj te vitit 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim