Opel Combo -07

Shitet nga: Nebi 30 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes opell combo por me tabela te zvicres viti prodhimit 2007 me 2 ulse para dhe mrapa shpraz ne gjendje shum te mir me klim per ma shum informata mind te tel ne 044 306 122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim