Opel Combo 1.7 DI

Shitet nga: Murat Kryeziu 21 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Vetura esht ne gjendje te rregullt , viti i prodhimit 2003 , i regjistruar para 1 muaji ( deri ne mars 2017 ka regjistrim ). Per me shum informata thirrni ne numrat e telefonit : VALA 044 262 125 dhe IPKO 049 232 418.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim