Opel Corsa -03

Shitet nga: Xx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsashes corsa viti 2003 ngjyra gold shum e ruajtur eshte qetas i kam bo krejt servisi nuk duhet asgje me bo regjistrim i ka 1 vit ne rks eshte 1.7 tdi ka motori japane ka klima klima eshte plot abs felne goma dimer dhe veres per me shum info thirni ne tel corsa eshte si ne foto ska asnje defekt jam i pari pronari ne kosov mund te me thirni edhe ne viber +37744156535

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim