Opel Corsa -96

Shitet nga: Corsa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel Corsa 1.4 Benzin po sa i ardhun nga Zvicra Viti 1996 ne gjendje shum te mire pa as ni defekt vetura posedon Air Bag 2 copa Abss Hidroulik gjamat elektronike pasqyret me rrym Centrall Vetura ka Klim i Servisum ne Zvicer 4 goma te mira M+S Vetura asht e paster dhe e rujtme shum kilometrat e sakta dhe te garantume Baterin e re e ka Motorin dhe Menjaqin e ka shum te mire
Vetura nuk ka nevoj per as ni investim
Vetura asht pa Dogan Vetura mundet mu Doganu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim