Opel Corsa 1.2B -02

Shitet nga: burim 01 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shitet opel corsa 1.2 benzin ne gjendje perfekte shum i ruajtur dhe i rexhistruar
vlen te ceket hipotek nuk eshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim