Opel Corsa 1.7 DTI

Shitet nga: Eduard 29 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa 1.7 DTI
-ABS,EPS,Klim,Dritate me rrym,Dy dyer,Drita levizese, Hallogenka,Goma te reja,Komanda ne vollan,
100 PS
246000 Km me garanti libra te servisit servisin e bere tash dhe me rregull.
Vetura eshte ne gjendje te mir.
Regjistrim deri ne prill 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim