Opel corsa c 1.2

Shitet nga: luli 04 Gsh 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes veturen opel corsa c 1.2 benzin
vetura posedon klim dhe ne funksion, airbag abs , hidrolik mbyllje qendrore , fellne te bukra , xhamat elektronik e regjistruar rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim