Opel corsa twiport

Shitet nga: Skender 22 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 699 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
paguar akcizën dhe homogjenizimin, ajrit automatike, makina është në gjendje të nenexhik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim