Opel korsa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: limi 22 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
opell korsa 1,3 benxin 6muj sigurim baj dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim