Shes vollonin e opel corses me airbag

Shitet nga: Opel 29 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes vollanin e opel corses me airbag viti 2000 dhe ka shiritin shum i rujtn tel 044226370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim