shitet opel corsa 1.2 .

Shitet nga: valon 23 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa 1.2 ne gjendje perfecte si dhe mund te futemi ne nderrim me naj kerr automatik kuptohet me marrveshje ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim