shitet opel corsa

Shitet nga: krasniqi 15 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shitet opel corsa 1.7 dizel viti 2003 i regjistruar ne targa kosovare kater dyer registrimi i par ne kosov sigurim ka deri ne tetor te kti viti goma te reja te dimrit dhe te veres me klimm karrikat me nxemje per me shum na kontaktoni ne nr 044158828
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim