Opel frontera 4X4

Shitet nga: Ibrahim Gashi 19 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Regjistrim deri ne mars
Ka 1 par goma dhe 1 par bandash rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim