Opel Kadett

Shitet nga: Xxx 18 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes Opel Kadett 1.6 benzin shum i mir dhe i rujten ne gjendje perfekte regjitrim deri gusht 2016...


Bej edhe ndrim me Golf 2


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim