Shitet Opel kadet 1.6DIZELL vitit i prollimit 89

Shitet nga: opel 13 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
shitet opel kadet 1.6dizell viti i prollimit 1989
ne gjendje shume te mir teknike dhe fizike
Me regjistrim 1vjet
ndrim i mundeshem me vetur
Per info nr.045577581;049423207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim