OPEL MERIVA 1.7 CDTI I sapo doganuar

Shitet nga: Fitim Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva

Opel Meriva 1.7 CDTI
Viti prodhimit: 2009
Ndrruesi i shpejtsive: Manual
Klim , Esp, Abs, Airbag
Opcion ne timon
Tempomat
Xhama elektronike
Sensor te shiut
Ne gjendje te mir teknike
Sapo ardhur nga Zvicrra
Me dogan dhe homoligim te paguar

Numri per kontakt
045704706

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim