Opel Meriva 1.7 CDTI 2004

Shitet nga: Opel Meriva 05 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shes veturen opel meriva 1.7 Dizell ka regjistrim deri 9tin muj
Vetura posedon Klimatronik Airbag Abs Karrikat me nxemje eshte shum i ruajtur si jasht dhe mbrenda eshte ne fund te 2004tes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim