Opel meriva

Shitet nga: Qerim 19 Jan 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Opel meriva 1.7 dti posedon klime mbyllje automatike cd muzik dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike.Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim