Opel omega

Shitet nga: kushtrim 27 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
shitet opel omega karavan 2.2d viti prodhimi 30.12.2001 me targa te huaja ne gjendje shuuum te mire, klima tronic dhe tempomat
nr tel ne ks: 044203917
viber: 044848680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim