Shes Opel Omega 3.0 v6 benzin full ekstra

Shitet nga: omega 24 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes opel onega 3.0 v6 benzin ne gjendje perfekte.
Vetura posedon 8 muj regjistrim, klinadronik, karrikat lekur me levizje elektronike dhe me nxemje, menjaq automatik, shiber elektronik, webasto, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim