shitet

Shitet nga: asip 17 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
VITI I PRODHIMIT muaji 6 viti 2003 vetura eshte ne gjendje te shkelqyer pune i posedon te gjitha funksionet extra... KLIMATRONIK DY ZONALE KARIKAT JAN ME NXEMJE DHE ME PULLA TIMONI LEVIZEZ POSHT LART FARAT XENON SENZOR PER PARKING .AIR BAG,ASR,GJAMAT ELEKTRIK.PASQYRET ELEKTRIKE MOTOR 2.5 DTI...DIZEL,FABRIKISHT TE BMW . ... VREJTJE. cilindri i mbrendshem te kfaqilla esht i prishur .prishje e vogel pikon nga pak duet ndroet nuk ban shtrejt 30 deri 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim