Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Verim 15 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Prej zvicres eshte vetur pa asnje defekt si ne motorr as ni grrith nuk e ka goma te reja vetem qka ka ardh prej ch deri në ks.klima Navi ekran te madh automatik 2.2 dizel Alu fellne ngjyra shum e bukur ne fund te 2004 viti info 045/279-442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim