Opel tigra

Shitet nga: tigra 02 Maj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Tigra
shitet opel tigra1.8 Benzin viti prodhimit 2005 te kaluara 231.000 me liber servisi ,vetura esht per dy persona ,esht shum e rujatur si mrenda ashtu dhe jasht ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 049707174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim