Opel tigra

Shitet nga: tigra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Tigra
shitet opel tigra1.8 Benzin viti prodhimit 2005 te kaluara 231.000 me liber servisi ,vetura esht per dy persona ,esht shum e rujatur si mrenda ashtu dhe jasht ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 049707174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim