vektra b 1.6 benxin ndrrim vetem me targa te huja

Shitet nga: vektra 1.6 benxin i thjesht 28 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes vektre 1.6benxin i thjesht vp nfund 96 seri e 98 vetura asht ne gjendje te mir pune dhe optike vetura posedon airbeg esp abs centrall 2qelsa 1 vit regjistrim permashum thirrni ne nr ose viber049175301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim