OPEL vectra 1.6 16v

Shitet nga: opel vectra 07 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura ne gjendje te rregullt teknike.
Vetura ka tabela 04 dhe posedon regjistrim deri muajin 7-2016.
Posedon Klime, Radio CD, alufelge, dhe shum funktionelle tjera.
Vetura nuk eshte ne Hipotek. !!
Per me shum info. Tel 049/665-722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim