Opel Vectra -89

Shitet nga: Ceni 12 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 010 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes ose nderoj veturen opel vektra 1.6 benzin dhe motoqikleten mondial vetura ka 2 muj regj ne gjendje te regullt bej ndrim me vetura edhe pa dogan per me shum info viber 37745 655 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim