Opel Vectra

Shitet nga: Flamur shehi 03 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra ne gjendje shum te mir e po sa ardhur nga Zvicerra,te gjitha pjeset ne auto jan te reja dhe serviset ne me rregull.
Per me shum info ba kontaktoni.
Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim