Shes ose nderoj opel vektren

Shitet nga: 045 655 665 15 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes ose nderoj opel vektren 1.6 benzin ngjendje te regullt 2 muaj regjistrim dhe motoqikleten mondial 150 cc bej ndrim edhe me vetura pa dogan qmimi vlen per vetur +37745 655 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim