Shes ose nderoj veturen opel vektra

Shitet nga: 045 655 665 14 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes ose nderoj veturen opel vektra 1.6 benzin 2 muj regj ne gjendje mesatare bej ndrim edhe me vetura pa dogan me tabela te huaja viber +37745655 665 dhe nje motoqiklet mondial 150 kubik qmimi vlen veq per ker jap 2 t per vetur mat mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim