Shes veturen dhe motoqikleten

Shitet nga: Ceni 08 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Per Me shun info 377 45 655 665 opel vektra dhe mondial bej ndrim ose shitet vetura 1 .6 benzin motoqikleta 150,
Cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim