vectra

Shitet nga: Alban 15 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes Opel vectra naft 1.6 16v defekt ska regj deri ska baj ndrrim me BMW Opel 1.8 1.9 etj per qmim merremi vesh ne fb dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim