vektra 1.6 benzin e thjesht

Shitet nga: vektra 25 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes vektren 1.6 benZin ithjesht jo 16 v ngjendje shum temir ka rgj deri me 09 .02 .2017 vetura posedon airbeg para dhe anash esp abs centrall nga distanca 2 qelsa nji rezerv vetem klima i mungon kerri mrena npod edhe ntrapa asht tip top ne shasi po e shifni ne foto nr kontaktus ose viber 049175 301 vrejtje baj ndrrim vetem me ndonje me trga te huna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim