OPEL ZAFIRA TOURER DIZELL 2.0 CDTI QMIMI FIX!!!!!

Shitet nga: OPEL ZAFIRA Sot 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 262 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 100 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira Tourer
Shes Veturen Opel Zafira TOURER Posedon
* Viti I prodhimit 2012 vatura eshte PA DOGAN NGA CH
*Motor Diesel 2.0 CC ne gjendje shum te mire me shpenzime te uleta
* Radio CD Origjinal te Opelit MP3/USB/AUX/SD CARD
* NAVIGACION
*Kamer origjinale mbrapa
*Airbag edhe ne karrika
* Automatic/ tiptronic
*Klim funksionale
* ABS
* ESP
* TEMPOMAT
* Timon Servo
*Komanda ne vollan
*Senzor shiu
*Senzor parkingu para mbrapa
*senzor tek pasqyret
*Park asist
*Goma te mira te veres
*Bandasha te aluminit
* Multi funksional timon
* Mbeshtetese dores
*Kilometra te sakta
* Servisa te kryera te rregullt
*5 dyer
*Dritaret dhe pasqyret me rryme
*Pasqyret palohen me rryme
*Xhamat color
*Fara me llup
*Mbyllje hapje me dirigjues nga larg
*2 Qelesa origjinale
*Me nje fjale vetura eshte ne gjendje perfekte si ne interier ashtu edhe nga pamja e jashtme. *Per informata me te hollesishme ne numrat +38349854456 dhe +38343983999 Apo edhe ne viber ne numrat e njejt.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim