Opel Zafira 2.0 Dti -05

Shitet nga: Erion 19 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafiren 7 ulse vp.2005 shum i rujtum si jasht ashtu dhe brenda shum i pershtatshem per familje regjistrim der me 21.07.2016 . Fellgat alu mjaft t bukura .Hipotek nuk osht perkthimi brenda ores . Pres blers serioz . Jo shvercera . Qmimi pak i diskutushem ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim