Passat Tdi 1.9 -92

Shitet nga: ----------- 11 Maj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 800 EUR

Komuna: Prizren
Shes Passat Tdi 1.9 viti i prodhimit 1992 kurse motorri 1994 me instalim te Tdi i ndrrum ne gjendje shum te mire si motorrike njashtu dhe xhenerike shpenzime shum minimale regjistrim deri me 05.08.2017,me nje fjal gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim