Peugeot 306 Cupe 1.8 Benzin U Shit e gzoft. pron..

Shitet nga: Peugeot 22 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Peugeot 306 Cupe
Benzin 1.8
2 Qelsa
Centrall
Xhamat me Rym
ABS
Frenat me Disqe para dhe Mbrapa
Airbag
Pasqyret me Rym
Timonit Idrolik
Karika Rekaro
Drita te Mjegulles
Alo Fellna me Goma. Te Reja M+S
Servisit e Sapo Kryera
Ju Lutem Pres Bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim