Peugeot 307 -03

Shitet nga: Mehdi 22 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prizren
SHitet Vetura Peugeot-307 eshte ne gjendje shum te mir posedon goma te dimrit dhe eshte full opsion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim