Peugeot 307 1.6 dizel -04

Shitet nga: boox01 26 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Peugeot 307 1.6 Diesel
-Automjeti esht i ardhur nga Zvicrra me dat 23.02.2015
-Esht i padoganuar
-Esht i regjistruar per 7 vende mirpo ka vetem 5 ulese
-Esht shume Familjar dhe ka shum pak shpenzime
-Ne anen e siperm esht i mbuluar i teri me gjam te erret(Panorama)
-Gomat i ka pothuajse te reja vetem 5000 km te perdorura--Michelin
-Radio Alipne 2x USB , AUX ,CD,
-Klima
-Ka vetem 133 000 km origjinale,dokumentet mund te shihen vet,te servisit apo dhe te tjerat
-Esht i bere Rregullisht servis ne Peugeot Garage ne Zvicerr


Nese dikush ka interes ne kete Vetur dhe don qe te shikoj me afer ose dhe te vozisë ate,te lajmrohet ne numrin e shenuar me lart..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim